Gizlilik İlkesi

Son güncelleme, 22 Aralık 2011

Bu belge, TUNCAY İNŞAAT'ın www.tuncay-insaat.com web sitesi için çevrimiçi gizlilik uygulamaları ve politikalarını açıklamaktadır.

TUNCAY İNŞAAT bu web sitelerinde ziyaretçilerin kişisel verilerini toplamaz ve herhangi bir üçüncü tarafa herhangi bir kişisel veri vermez.

TUNCAY İNŞAAT ile e posta yoluyla iletişim kurduğunuzda, doğal olarak, isminiz, e posta adresiniz ve mesajınızdaki bilgiler tarafımızda olacaktır. Ancak, bu bilgiler sadece mesajınıza yanıt vermek için kullanılacaktır..

TUNCAY İNŞAAT güvenli web siteleri sağlamayı amaçlamaktadır, ancak elektronik iletişimin gizliliğini garanti edememekteyiz.

İnternet sitelerimizden gelen mesajlar ve e-posta mesajlarımız şifreli değildir. Kamuya açık olmayan hassas bilgileri iletirken bu durumun göz önüne alınması gerekmekte olup, web sitelerinin kullanımı sadece kişinin kendi sorumluluğudur.

Web sitelemizde diğer web sitelerine linkler bulunmakta olup, TUNCAY İNŞAAT bu sitelerin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden sorumlu değildir.

TUNCAY İNŞAAT web sitelerinin özellik ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Gizlilik Politikası da buna göre değişebilir.

Eğer TUNCAY İNŞAAT'ın  bu politika ile tutarsızca, hareket ettiğine inanıyorsanız, lütfen Webmaster'ı uyarınız.

 

info@tuncay-insaat.com